Witamy na stronie internetowej Zielone Zacisze

Chrzciny

Chrzest to nie tylko jedno z najważniejszych uroczystości rodzinnych, ale także wydarzenie o podniosłej atmosferze, dlatego tak ważne jest jego perfekcyjne przygotowanie. Agroturystyka Zielone Zacisze to miejsce idealnie nadające się do organizacji chrzcin. Klimatyczna sala w połączeniu z bliskością natury niedaleko Jędrzejowa oraz obsługa na najwyższym poziomie to gwarancja udanych chrzcin.

Staramy się, aby nasza stale poszerzana wiedza oraz duże doświadczenie pomogła w sprostaniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. W tym dniu nie zapominamy o najmłodszych. W naszej ofercie znajdziesz całą masę dodatkowych atrakcji dla dzieci w postaci placu zabaw, zjeżdżalni dmuchanej, czy też ogromnej przestrzeni zielonej do zabawy.

Organizacja chrzcin wiąże się w dużej mierze z doborem odpowiedniego menu. Specjalnie dla Państwa powstała różnorodna karta dań, w której każdy znajdzie coś dla siebie, a w tym także zimne przekąski. Nasi kucharze zrobią wszystko, aby to rodzinne spotkanie było wyjątkowe i niezapomniane.